Wysyłka i koszty

 

Przewoźnik

Forma płatności

Waga

Cena (brutto)

Kurier DPD

Przelew bankowy, płatność online

Przesyłka od 0 do 10 kg

14,49 zł

Pobranie

19,48 zł

Kurier UPS

Przelew bankowy, płatność online

Przesyłka od 0 do 30 kg

19,48 zł

Pobranie

N/D

InPost

Przelew bankowy, płatność online

Przesyłka od 0 do 25 kg

10,30 zł

 

Regulamin przewoźników

UPS:

Przesyłki zawierające wyłącznie elementy o wadze do 70 kg. Doręczane są planowo w następnym dniu roboczym na terenie całego kraju. Maksymalna dopuszczalna długość paczki wynosi 270 cm, a dopuszczalna suma długości i obwodu – 330 cm. Dla każdej przesyłki jest obliczana waga wymiarowa (długość x szerokość x wysokość [cm] / 5000). Kategoria wagowa jest ustalana według wyższej wagi (rzeczywistej lub wymiarowej). Opłata naliczana jest jednakowo dla każdego elementu przesyłki. Wszystkie przesyłki ubezpieczone są do 323 zł.

DPD:

Przesyłki zawierające wyłącznie elementy o wadze do 50 kg. Gwarancja podjęcia pierwszej próby doręczenia w następny dzień roboczy od dnia nadania.Maksymalna dopuszczalna długość paczki wynosi 250 cm, a suma wymiarów (wysokość, długość, szerokość) 300 cm. Do każdej przesyłki obliczana jest waga wymiarowa (długość x szerokość x wysokość [cm] / 6000). Kategoria wagowa ustalana jest według wyższej wagi (rzeczywistej lub wymiarowej - jeżeli waga gabarytowa liczona ze wzoru nie przekracza 41,6 kg, do listu przewozowego wpisywana jest rzeczywista waga paczki). Opłata jest naliczana jednakowo dla każdego elementu przesyłki. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone do 5000 zł.

 InPost:

Przesyłki zawierające wyłącznie elementy o wadze do 25 kg. Doręczane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od dnia nadania do Paczkomatów na terenie całego kraju. Odbiór przesyłki z Paczkomatu musi nastąpić w ciągu 72 godz. od umieszczenia jej w Paczkomacie.

Maksymalne dopuszczalne wymiary paczki wynoszą 41x38x64 cm. Możliwe jest wykupienie ubezpieczenia do kwoty 20 000 PLN za dodatkową opłatą – brak ubezpieczenia podstawowego.

 

 Przy zamówieniach powyżej 150 zł dostawa gratis !!!